Hlavní navigace

Deska MSI s chladičem Zalman

2. 3. 2008

Sdílet

Společnost MSI dodá limitovanou edici základní desky P7N SLI Platinum v kombinaci s chladičem procesoru Zalman MP 9500. MSI mimo jiné slibuje podstatně nižší cenu, než je cena obou komponent samostatně.

skoleni

Balíček se bude jmenovat MSI P7N Zilent. Samotná deska P7N Platinum je založená na čipsetu nForce 750i SLI s podporou PCI Express 2.0 či dvojitého čtyřfázového napájení procesoru. Deska je určena pro operační paměti DDR2 (do 1066MHz) a podporuje všechny současné procesory Intel pro socket LGA775 včetně 45nm Penrynů a Core 2 Quad a Extreme.

Výrobce při prezentaci nové limitované edice také uvedl, že tato kombinace bude obzvláště vhodná pro přetaktovávání s dobrým poměrem cena/výkon. Co je na tom pravdy, můžete posoudit sami. Cena desky a chladiče Zalman samostatně se pohybuje okolo 4400Kč, MSI bude limitovanou edici P7N Zilent prodávat za 4000Kč, takže žádná převratná cena se jistě nekoná.

Pokud jste koupi těchto dvou komponent plánovali, má jistě smysl o balíku uvažovat, jinak jej lze brát pouze jako zajímavost. Na trh by se MSI P7N Zilent měl dostat ještě v březnu.

- - Tomáš Šulc

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).