Hlavní navigace

Demo Dragon Age II již 22. února

3. 2. 2011

Sdílet

V úterý 22. února 2011 vydá tým studia BioWare hratelnou demoverzi Dragon Age II, díky níž si hráči na všech platformách na vlastní kůži vyzkouší část tohoto očekávaného akčního RPG.

V demoverzi si hráči budou moci vybrat ze třech povolání a projdou úvodní částí hry. Rovněž se dozví vice informací o hlavním hrdinovi Hawkeovi a zdokonalí jeho schopnosti a dovednosti, díky nimž se stanou ultimátním hrdinou. Po dokončení prologu navštíví Kirkwall, novou klíčovou oblast světa Dragon Age, a spřátelí se s Isabelou, smrtící zlodějkou a potenciální adeptkou na sladký románek v Dragon Age II. Po úspěšném dokončení dema získají hráči speciální zbraň do plné verze hry – starověkou trpasličí čepel Hayder’s Razor zvyšující zdraví, manu a bojové schopnosti.

Dragon Age II vyjde ve verzích pro počítačový zábavní systém PLAYSTATION 3,  videoherní a zábavní systém Xbox 360 a PC v Severní Americe 8. a v Evropě 11. března 2011. Pro další informace o Dragon Age II a chystané demoverzi navštivte www.DragonAge2.cz.

 

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).