Hlavní navigace

Dejte se partii Pokeru s paměťovými kartami Sony

25. 10. 2007

Sdílet

Po zakoupení Sony Memory Stick Micro o kapacitě 1 GB nebo 2 GB si můžete zdarma stáhnout hru „Midnight Hold’Em POKER“. Pokud si pořídíte MicroVault Midi 2GB nebo 4GB získáte „World Championship Poker 2“.

Divize Recording Media & Energy (RME) společnosti Sony Europe uvedla na trh zcela neočekávanou řadu produktů: POKER Promo paměťových karet Memory Stick Micro a USB klíčenek MicroVault Midi. Ojedinělá edice Sony Memory Stick Micro o kapacitě 1 GB nebo 2 GB opravňuje majitele, aby si stáhl zdarma hru „Midnight Hold’Em POKER“ pro mobilní telefon Sony Ericsson. Ke speciální edici MicroVault Midi 2GB nebo 4GB je zase přiložena počítačová hra „World Championship Poker 2“.


Karta Memory Stick Micro je trendový počin společnosti Sony. Výrobce uvádí, že se na kartičku s kapacitou 2 GB vtěsná až 6 000 fotek, 500 skladeb ve formátu MP3 nebo až 22 hodin videa. Aktuálně se budou moci uživatelé těšit i z nové hry - pokeru přiloženého ke kartě. Akci s Memory Stick Micro doprovází speciální balení v krabici, která obsahuje kupón s pokyny a kódem pro stažení plné verze karetní hry „Midnight Hold’Em“ (od firmy Gameloft) do mobilního telefonu Sony Ericsson.

USB klíčenka MicroVault Midi o kapacitě 2 GB a 4 GB nabízí možnost ukládání dat z PC nebo jiných zařízení vybavených USB portem. Nyní obsahuje speciální balení počítačovou hru „World Championship Poker 2“. Nový model doplňuje stávající řadu produktů Sony MicroVault Midi o kapacitách 1, 2, 4 a 8 GB.


Oba speciální modely Memory Stick Micro a MicroVault Midi „POKER Promo“ budou k dostání po omezenou dobu počínaje koncem října.

- - Jaroslav Kasal

MIF21