Hlavní navigace

Datové prázdniny GTS Novera ADSL

20. 6. 2007

Sdílet

Sosejte a užívejte dat, na světě jste o letošních prázdninách jen jednou. A od 1. července si můžete užít tříměsíční datové prázdniny u ADSL od GTS Novera.

Zákazníci využívající službu vysokorychlostního připojení k internetu Novera DSL se v tomto období budou moci připojit k internetu bez jakýchkoliv datových limitů či aplikace FUP (Fair User Policy). Zákazníci tak budou moci stahovat data bez objemového či rychlostního omezení.


Ředitel komerční divize společnosti GTS Novera dodává: „Jsme přesvědčeni, že zákazníci by neměli být v přístupu k internetu jakkoli omezováni. Proto jim nyní nabízíme absolutní novinku - datové prázdniny, během kterých získají automaticky namísto dosavadního připojení s datovým limitem připojení nelimitované. Samozřejmě bez navýšení ceny.
Rozvoj neomezeného připojení je naší prioritou. U služby Novera duo expres, která kombinuje hlasové služby a připojení k internetu, jsme proto datové limity již na počátku června zcela zrušili.“

Datové prázdniny platí až do konce září, a to jak pro nové, tak i stávající zákazníky. Noví zákazníci navíc při objednávce služby Novera DSL prostřednictvím online formuláře na webových stránkách www.gtsnovera.cz obdrží praktický dárek pro letní lenošení u vody – nafukovací matraci.

Poznámka redakce: S panem Budníkem nelze jinak než souhlasit v otázkách odstranění FUP. Nicméně akce „Jak pohnout s prodeji v období sucha“, by nemusel telekomunikační operátor halit do marketingové mlhy. Již samotná akce na podporu prodeje je zajímavá z hlediska odstranění FUP na dobu, kdy se těšíme větší časové volnosti a především děti si na nekonečnou dobu mohou sednout před monitory počítačů. Rodiče tak mohou snadno vyřešit otázku jakzaplatit za přenesená data navíc.

- - Tomáš Jirásko