Hlavní navigace

Čtyři nové přírůstky do Spore univerza

25. 1. 2009

Sdílet

U her Willa Wrighta už jsme si tak nějak zvykli na to, že se s jistou pravidelností rozrůstají do obrovských velikostí. Ovšem Spore nejspíš překročí veškeré hranice

 

A půjde o rozrůstání napříč spoustou herních platforem. Nejprve vyjde již dříve oznámený datadisk s názvem Vesmírné dobrodružství, který, jak už z názvu vyplývá, značně obohatí vesmírnou fázi a udělá z ní snad fungující závěrečnou kapitolu.

 

Nově oznámené konzolové Spore tituly už mají s jejich původcem pramálo společného. Půjde v nich totiž daleko více o akci než o tvorbu. Se svou příšerkou budete řešit nejrůznější problémy na předem nadefinovaných planetách a opomenut tentokrát nezůstane ani příběh. Jmenovitě jde o Spore Hero pro Wii a Spore Hero Arena pro Nintendo DS. Obě hry by měly vyjít tento podzim.

 

Čtvrtou a zároveň také poslední hrou ze světa Spore bude Spore Creature Keeper. Tato samostatná hra by se prý měla zaměřit na dětské publikum a nabídnout něco jako prolnutí SporeThe Sims. Svou příšerku totiž zaparkujete do domečku, který si samozřejmě budete moct vybavovat, a budete se o ni starat. Konkrétně u tohoto titulu je plánován také multiplayer, jenž by měl hráčům dopomoct k vzájemné interakci.

 

skoleni

Zdroj: Shacknews.com