Hlavní navigace

Crysis zdarma k Asus 8800GT

25. 11. 2007

Sdílet

Společnost Asus se rozhodla následovat kroky konkurence a stejně jako nedávno EVGA začíná přibalovat ke kartám s čipy nVidia GeForce 8800GT minulý týden vydanou akčí hru Crysis.

UI21

Crysis, podle mnohých nejočekávanější hra letošního roku, se přesně podle předpokladů stal bestsellerem, a jeho prodeje jsou obrovské, v těchto dnech by se už mezi hráči mělo pohybovat více než milion legálních kopií této hry. Z tohoto obrovského úspěchu a vysoké hardwarové náročnosti se snaží co nejvíce vytěžit i výrobci grafických karet.


Například EVGA minulý týden onznámila, že začne grafické karty s čipy nVidia GeForce 8800 vydávat také ve speciální "Crysis edici", kdy ke kartě dostanete za drobnou příplatu také kopii hry Crysis (pravěpodobně v rámci dražšího "retail" balení). Tento krok se zřejmě lidem z Asusu líbil natolik, že se rozhodli jej napodobit a u karet s čipy GeForce 8800GT také spouštějí limitovanou "Crysis edici". Ke kartě tak dostanete kopii hry a samotná karta i krabice jsou navíc na motivy hry.

Pro našince nepříjemnou zprávou však je, že se Asus rozhodl tyto Asus Crysis GeForce 8800GT prodávat pouze v Jižní Koreji. Doufejme tedy, že si to lidé z Asusu rozmyslí a karty se začnou prodávat i ve zbytku světa.

- - Tomáš Šulc