Hlavní navigace

Co bude obsahovat demo strategie Halo Wars?

25. 1. 2009

Sdílet

Začátkem měsíce února se na Xbox Live objeví demo, které nabídne dvě singleplayerové úrovně. A dále pak jednu multiplayerovou mapu, kde si za vybranou stranu zahrajete proti počítači.

Halo Wars, exkluzivní RTS pro X360, která nabídne pohled na konflikt mezi lidmi a rasou Covenantů ještě před událostmi popsanými ve střílečce Halo, se nezadržitelně blíží na trh. Dne 27. února bude k mání v evropských obchodech, přičemž zapomenout nelze ani na sběratelskou edici, v níž bude mj. Mythic Map Pack pro Halo 3! Ovšem v dostatečném předstihu, dne 5. února, budete moci vyzkoušet kvality Halo Wars skrzevá na Xbox Live vydané demo.

Demo, vedle tutorialu spolu pomáhajícím s pochopením ovládání, nabídne první dvě mise ze Story módu. A pak multiplayerovou mapu Chasms (celkem jich má být 14), kterou bude možné prubnout ve Skirmish režimu proti počítačem řízené AI. Vybrat si přitom budete moci z obou zúčastněných stran.

Microsoft a Ensemble Studios již v pátek 23. ledna potvrdili, že hra je dokončena a disky jsou ve výrobě. S čímž souvisí spuštění jakéhosi video deníku, ve kterém se můžete dozvědět zatím nezveřejněné detaily týkající se samotné hry, jejího ovládání, nahlédnout do zákulisí a pod ruce samotným vývojářům. První díl je věnován detailnějšímu pohledu právě na ovládací prvky a herní strategii (použijte "Click here to launch the video").

Cloud22

Zdroj: Eurogamer

 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).