Hlavní navigace

Clusterball 2 si zahrajeme v příštím roce

1. 1. 2007

Sdílet

Druhé pokračování populární gamesky se objeví koncem roku 2007

Přestože se druhého dílu Clusterballu dočkáme až za necelý rok, není od věci si tuto hru trošku připomenout. Clusterball je totiž akčním sportem budoucnosti, ve kterém se mísí rychlost s taktickými dovednostmi. Jako pilot futuristického vznášedla máte za úkol sesbírat co nevětší počet míčků, což vám samozřejmě znesnadňují soupeři mající stejný cíl. Protože v gamesce můžete při oněch adrenalinových závodech používat všemožné zbraně, je nasnadě že si užijete spoustu bláznivých soubojů.
Clusterball 2 má samozřejmě stejný herní systém jako jeho starší bratříček, přičemž tvůrci poukázali na to, že právě díky zbraním nastane ve hře revoluce (budete totiž moci kombinovat různé druhy zbraní). Ve druhém dílu Clusterballu usednete celkem do tří typů vznášedel, každý má samozřejmě jiné vlastnosti. Dočkáme se prý i lehkého tuningu. Vzhledem k tomu, že se jedná o gamesku primárně určenou online pařbám, tak pro nás vývojáři připravili šest multiplayerových módů doplněných o čtyři singelplayerové.
Clusterball 2 vytváří společnost Resolution Interactive a hra by se měla objevit na pultech obchodů během posledního čtvrtletí roku 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).