Hlavní navigace

Chcete zkusit generátor fotografií nahých žen? Dostanete fotky jako z hororu

25. 8. 2022

Sdílet

 Autor: Prinstreeny PCWorld
Obrovský zájem vyvolal v těchto dnech generátor fotografií nahých žen Pornpen.ai. Většinou nebudete mít šanci si ho vyzkoušet, server je totálně přetížený. Pokud budete mít štěstí, dostanete fotku s obličejem ženy z béčkového hororu. O obličej ale evidentně zájemcům nejde.

Tento týden jsme upozornili na aplikaci Midjourney, což je skvělý generátor uměleckých děl využívající umělé inteligence. Je nyní k dispozici pro všechny, jen musíte mít účet na Discordu.

Pornpei.ai je úplně jiné kafe, jak už ostatně napovídá jeho název. Tvůrci aplikace v jednoduchém rozhraní nabízí, aby si každý podle zvolených filtrů nechal vytvořit svou ideální ženu. Samozřejmě nahou a pokud možno i v explicitní scéně. Chcete prostě blondýnu s nadváhou na pláži? Jak je libo.

webcast

Uživatelské rozhraní Pornpei.ai

Uživatelské rozhraní Pornpei.ai

Autor: Printscreen PCWorld

Každopádně je to kontroverzní věc a ta logicky budí zájem. I proto server neustále hlásí: „Server is overloaded, please try again later.“

Máte alespoň šanci si prohlédnou vytvořená dílka. A je to tedy bizár. Pokud se zaměříte na obličeje, dostanete přehlídku, která připomíná výtvory maskérů ultralevného hororového filmu. Ale třeba právě to někoho láká.

Skutečné nebo uměle vytvořené? Poznáte, co je vyfotografované a co stvořila umělá inteligence? Přečtěte si také:

Skutečné nebo uměle vytvořené? Poznáte, co je vyfotografované a co stvořila umělá inteligence?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).