Hlavní navigace

CeBIT 2007: CarTFT - krásné auto a pěkné interní displeje

19. 3. 2007

Sdílet

Společnost CarTFT využila svého stánku nejen k představení krásného automobilu ve svých barvách, ale také k prezentaci svých výrobků, včetně počítače s operačním systémem Windows. Cestovní kancelář se hodí.

I tato reportáž z letošního CeBITu bude spíše kolekcí obrázků, než sáhodlouhého psaní. Nablýskané Porsche bychom vám mohli popsat od předního nárazníku k zadnímu, od podlahy ke stropu, ale co je to platné, několik obrázků vydá za tisíce písmen. Přehlídku fotografií tedy začíname bočními pohledy a detaily vozidla.
Po prohlídce exteriéru a nahlédnutí do interiéru se můžeme věnovat produktům, které můžete do vozidla nechat zabudovat.Operační systém Windows v autě možná není takovou novinkou, jak se nám na první pohled zdá. Ale způsob použití (ovládání mediálního centra, vyhledávání tras atd.), tedy další okna místo běžného autorádia, si zřejmě zaslouží pozornost.A nakonec výklopný stropní panel...Zaujala nás jeho velikost (displej s vysokým rozlišením), dobrá čitelnost i v denním světle a v ČR by nás zajímala i trvanlivost či ochrana proti zlodějům

Foto: autor

- - Václav Maletínský

UI21