Hlavní navigace

CeBIT 2007: BenQ získal 6 ocenění IF Design Awards a jedno ocenění iF Gold Award

22. 3. 2007

Sdílet

Společnost BenQ oznámila, že se opět rozrostl počet ocenění jejích výrobků. Šest jejích produktů získalo prestižní ocenění iF Design Awards 2007. Nejvyšší ocenění získal televizor s označením BenQ PMV 1000.

MIF21

Ocenění jsou udělována za inovativní design a funkčnost. Mezi oceněnými produkty je i mobilní LCD televizor BenQ PMV 1000, který získal nejvyšší ocenění, iF Gold Award.
Ocenění iF Gold Award získává každý rok 50 vybraných produktů, z celkového množství 2 293 produktů z 35 zemí. Vítězný přenosný LCD televizor BenQ PMV 1000 s designem inspirovaným čínským talířem získal sympatie pro svou čistou bělost a zakulacené rohy, které evokují výjimečný pocit komfortu, jenž můžeme cítit jen ve svých domovech. Televizor může být také používán jako digitální obrazový rámeček s čtečkou karet, který umožňuje ukládat a zobrazovat fotografie kdykoliv.„Již druhý rok za sebou získal produkt BenQ nejvyšší ocenění, iF Gold Award,“ řekl Manfred Wang, ředitel oddělení designu. „To, že komise, která uděluje ocenění IF, opětovně vyzdvihla produkty BenQ, je pro nás potvrzením, že BenQ patří do špičky světového designu. Naší silnou stránkou je uvádění produktů s inovativním designem určených pro spotřebitelský trh.“

BenQ byl oceněn za svůj výjimečný design v soutěže iF Design Awards pokaždé během posledních pěti let. S aktuálními šesti oceněními iF se tak celkové množství získaných ocenění pro BenQ rozrostlo na celkových 42 cen.

Oceněnými produkty BenQ jsou:
Přenosný LCD televizor BenQ PMV 1000 Mobile (iF Gold Award)
Digitální projektor BenQ CP120
Digitální projektor BenQ CP220
Digitální fotoaparát BenQ DC X720
Digitální fotoaparát BenQ DC X730
Digitální fotoaparát BenQ DC C740

Foto: BenQ

- - Václav Maletínský