Hlavní navigace

CeBIT 2007: Belkin uvádí produktovou kategorii laptop@home

21. 3. 2007

Sdílet

Společnost Belkin uvádí na trh zcela novou produktovou kategorii laptop@home, obsahující důvtipná řešení pro pohodlnou práci s domácími notebooky. Při práci v posteli vás už nebudou pálit nohy.

Společnost Belkin na veletrhu CeBIT v Hanoveru představila novou produktovou kategorii laptop@home, která vznikla na základě výsledků výzkumu v USA a pěti evropských zemích. Moderní ergonomické produkty pomáhají domácím uživatelům notebooků pracovat na všech jejich oblíbených místech, kde to doposud nebylo dostatečně pohodlné – na pohovce, na zemi, v posteli či na kuchyňském stole.


SleeveTop
Jedinečná konstrukce domácího přenosného pracoviště SleeveTop umožňuje pohodlné používání notebooku na pohovce, v posteli či na stole. Pouhým otevřením, bez vyjímání a příprav, je notebook ihned připraven k použití, přičemž jeho do detailů promyšlená konstrukce dobře chrání nohy uživatele před nadměrným, při práci produkovaným teplem. S praktickými držadly a uzávěrem na zip slouží toto pracoviště zároveň jako ideální bezpečné úložiště, které notebook chrání a udržuje v uklizeném stavu, pokud není zrovna používán.

CushTop
Domácí přenosná podložka z kvalitního polstrovaného materiálu je určena pro pohodlné používání notebooku v křesle, na gauči či v posteli. Vnitřní kapsa slouží pro praktické uložení napájecího zdroje a myši. Uživatel pak může pouhým překlopením přizpůsobit podložku CushTop velikosti svého notebooku. Je dodávána ve třech stylových barvách stříbrná, oranžová a zelená.

PocketTop
PocketTop slouží jako domácí přenosné pracoviště a současně jako praktická schránka pro příslušenství notebooku. Oblý tvar poskytuje dostatek prostoru pro myš, napájecí zdroj a další příslušenství. Chytře navržený vrchní otvor slouží pro přístup k prostoru vnitřní kapsy a současně jako držadlo pro pohodlné přenášení. PocketTop je ideálním řešením pro práci s notebookem na domácím pracovním stole. Obsahuje vestavěnou chladící podložku dobře odvádějící notebookem produkované teplo a současně chránící prostor pod pracovištěm. Odolná konstrukce dobře chrání uložený notebook, přitom však nebrání pohodlnému přístupu k používaným portům. Pracoviště je dodáváno ve třech stylových barvách stříbrná, oranžová a zelená.

Domácí přenosné pracoviště SleeveTop bude v barvách zelená, oranžová nebo stříbrná nabízeno za 1 199 Kč. Domácí přenosná podložka CushTop ve stejných barevných odstínech bude k dispozici za 999 Kč. Třetí model, tedy domácí přenosné pracoviště PocketTop, bude vyráběn opět v zelené, oranžové nebo stříbrné barvě a na pultech prodejen se objeví za 1 399 Kč. Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Foto: Belkin

- - Václav Maletínský

UI21