Hlavní navigace

Bude nás Valve opět obtěžovat Steamem?

18. 9. 2006

Sdílet

Dva nové tituly jsou dostupné ke stáhnutí přes rozporuplný systém Steam

Psychonauts a BloodRayne. Ano, tyto dvě hry si budete moci pořídit přes systém Steam. Oznámila to totiž společnost Valve a Majesco, tedy vydavatelé a tvůrci střílečky Half-Life a distribučního systému Steam.
Počínaje tímto dnem stáhnete díky Steamu gamesy BloodRayne, BloodRayne 2 a Advent Rosiny. Jedinou podmínkou je přístup k internetu. Zmíněný titul Psychonauts (vytvářený Double Fine Productions) se přidá do prodeje počátkem října. Vrcholné vedení Valve prohlásilo, že kvůli vzrůstajícímu počtu uživatelů systému Steamu se rozhodlo poskytovat touto cestou více svých titulů.
Jak vám bude jistě známo, BloodRayne a BloodRayne 2 představují přímočaré krvavé akce sexy upírky, zatímco Advent Rising vypraví sci-fi příběh z pera spisovatele Orsona Scotta Carda. Hru Psychonauts má na svědomí Tim Schafer, tedy známý autor nesmrtelných hitů Maniac Mansion a Grim Fandango. Jeho poslední počin je komiksovou akcí z pohledu třetí osoby. Pokud vás složitý a vcelku otravný Steam neobtěžuje, tak přes něj můžete pořídit BloodRayne za necelých 10 USD (210 Kč) a BloodRayne 2 rovný dvojnásobek sumy.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).