Hlavní navigace

Brit prodává svůj život na eBay

10. 8. 2008

Sdílet

Výstřední britský milionář se rozhodl prodat svůj život v aukční síni eBay. A není to žádný chudák, ke svému životu přidá dva luxusní hotely nebo velkou sbírku obrazů.

skoleni

A není to jen tak někdo. Britský šlechtic David Piper prodává úplně vše včetně svého šlechtického titulu Lord of the Manor of Warleigh. K tomu dále dostanete dva luxusní vydělávající hotely, dvě auta značky Bentley nebo rozsáhlou sbírku obrazů.

A kolik za to? Aukce začala na jedné libře a sám majitel tvrdí, že jeho cíl jsou čtyři miliony liber, i když jeho majetek má hodnotu šesti milionů. V současné době má přes 40 nabídek v hodnotě okolo 10 miliónů liber, do konce zbývá ještě přes pět dní. Po aukci se Piper dle svých slov chce odstěhovat s klidným svědomím ke svým dětem.

Mimochodem tato aukce není první kontroverzní aukcí pana šlechtice. Před šesti lety se pro změnu internetem šířila reklama, že pan Piper hledá manželku, která by se stala jeho "lady of the manor".

Tady je odkaz: http://cgi.ebay.co.uk/Lord-of-The-Manor-of-Warleigh-offers-title-land-sale_W0QQitemZ260272667257QQcmdZViewItem?hash=item260272667257

- - Tomáš Šulc