Hlavní navigace

Borland

1. 4. 2006

Sdílet

Společnost oznámila dostupnost řešení řízení a dozorování v IT (IT Management & Governance), které má za úkol p...


Společnost oznámila dostupnost řešení řízení a dozorování v IT (IT Management & Governance), které má za úkol pomoci organizacím sladit podnikatelské aktivity, zvýšit dohled a možnosti řízení IT projektů a investic do nich, zlepšit jejich provádění prostřednictvím lepšího využití zdrojů a zajistit shodu se všemi normami. Celé řešení sestává z řady školení, zvyšování kvalifikace a konzultací v oblasti vylepšování procesů a z nové verze nástroje Borland Tempo. Ten představuje integrovanou webovou technologickou sadu s novým řídícím panelem a s mnoha rozšířeními vlastností v oblasti řízení projektů, portofolií a dokumentů. Do budoucna Borland zamýšlí integrovat do Tempa metriky pro ověřování kvality, jejichž zdrojem bude produkt SilkCentral společnosti Segue Software, kterou Borland zamýšlí získat jako předběžně ohlášenou akvizici.-OK

Legální Windows

Microsoft rozhodl po dvoutýdenním testování o rozšíření iniciativy "Výhody legálních Windows Upozornění" na všechny osobní počítače s Windows XP. Součástí ověření platnosti licence je výhodná nabídka legalizace operačního systému formou OEM licence.

Norton Save & Restore


Software pro automatické zálohování pro domácí uživatele Norton Save & Restore uvádí na trh společnost Symantec. Aplikace se vyznačuje jednoduchou instalací i nastavením a umožní uchovávat digitální obsah počítače, jako jsou fotografie, dokumenty, hudba a finanční data. Nabízí vytváření předdefinovaných záloh obvyklých složek a typů souborů, plánovaných záloh, záloh na vyžádání a záloh na základě událostí. Protože využívá technologie zálohovacího softwaru Norton Ghost, může rovněž vytvářet bitové kopie celého disku.