Hlavní navigace

Bezdrátové hudební nástroje pro Guitar Hero

17. 7. 2009

Sdílet

Logitech uvedl bezdrátové hudební nástroje pro Guitar Hero na Playstation 3.


Bezdrátové bicí ovladače vyrobené v licenci společnosti Activision Publishing pro populární hru Guitar Hero jsou opatřeny bicími membránami se zapuštěnými ráfky, které podle výrobce poskytují realistický zážitek hry na bicí. Nejnovější bezdrátový kytarový ovladač Logitech má palisandrový hmatník a kovové pražce.

"Chystáte-li se vyměnit své nástroje za lepší nebo rozšířit svou hudební skupinu, určitě si budete chtít vyzkoušet nové bicí ovladače od Logitechu," říká Ruben Mookerjee, ředitel marketingu herních produktů společnosti Logitech. "S bezdrátovými bicími ovladači totiž můžete udat rytmus, udržet backbeat, podbarvit kytarové riffy a vyšperkovat sólo činely. Nové bezdrátové bicí a kytarové ovladače, které jsou vyrobené pro PlayStation 3, vám umožní pořádně se opřít do všech vašich oblíbených songů."

Bezdrátové bicí ovladače Logitech se skládají ze tří plně uzpůsobitelných bicích membrán a dvou činelů. Každou z částí můžete nastavit tak, abyste na ovladač dobře dosáhli a aby vyhovoval vašemu stylu, takže můžete hrát svižněji a lépe.

Pro dosažení autentického muzikantského zážitku jsou bezdrátové bicí ovladače Logitech vybaveny citlivě reagujícími blánami, které vytvářejí živý dojem.

Bezdrátový bicí ovladač Logitech je pro lepší hraní opatřen zapuštěnými ráfky, které usnadní bubenická sóla a pomohou vyhnout se nechtěným úhozům do ráfku. Pedál bubnů má povrch z nerezavějící oceli a nastavitelnou pružinu, a tak je ovladač vysoce odolný a zároveň dostatečně citlivý.

Bezdrátové bicí ovladače mají výdrž 50 hodin na dvě tužkové baterie (velikost AA) a lze je rychle rozložit a složit.

Logitech Guitar Hero bicí

 

skoleni

Celý článek naleznete na Hdworld.cz


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).