Hlavní navigace

Belkin - stylové batohy a pouzdra na notebooky

13. 2. 2008

Sdílet

Společnost Belkin postupně uvedla na trh batohy přes rameno, brašny a ochranné obaly pro přenosné počítače s displejem o úhlopříčce 15,4 a 17“. Ceny se pohybují od 599 do 1 399 Kč.

Nová odlehčená pouzdra na notebooky společnosti Belkin nabízejí moderní vzhled, velmi dobrou ochranu pro uložené přenosné počítače s vnitřním semišem, který chrání přenosné počítače před poškrábání a dostatek prostoru pro napájecí napájecí adaptér, kabely a mobilní příslušenství.
Brašna Messenger pro notebooky 15,4" je na trhu za doporučenou cenu 1 199 Kč, větší brašna pro zařízení 17" je o 200 Kč dražší. Podle výrobce nabízí tenký, tvarovaný a polstrovaný popruh na rameno a oddělenou kapsu na napájecí adaptér a kabely. První model je v dostání v těchto barevných variantách: černá/kabernetová červená, béžová/pivoňková, béžová/růžová a čokoládová/turmalínová. Větší brašna je k dostání v kombinaci černá/kabernetová červená a čokoládová/turmalínováDalší možností přenášení notebooku je batoh přes rameno Sling za 1 399 Kč, který bude dodáván v barvách černá/kabernetová červená a čokoládová/turmalínová. Jeho předností je přehledně uspořádaný vnitřní prostor s oddělenou kapsou na napájecí adaptér a kabely a samostatnou přihrádkou na mobilní telefon nebo přehrávač MP3. Batoh je vhodný pro většinu 15,4" notebooků, rozměrnější zařízení do něj ale nevtěsnáte.

Pro přenášení notebooků v jiných zavazadlech můžete ke zvýšení ochrany použít i speciální pouzdra na přenosné počítače za 599 nebo 699 Kč.
Výrobky by měly být v současné době již k dostání na našem trhu.

- - Vaclav Maletinsky

cybersecurity22

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).