Hlavní navigace

Ashampoo PowerUp 2009 - plná verze ZDARMA!

2. 4. 2009

Sdílet

Ve spolupráci se společností Ashampoo vám dnes přinášíme další plnou verzi zdarma ke stažení. Ušetříte 1200 Kč!

Ashampoo PowerUp 2009 - plná verze ZDARMA!

 

Tento měsíc jsme si pro vás připravili užitečný nástroj, pomocí kterého budete moci optimalizovat výkon vašeho počítače.  Mezi hlavní funkce patří úprava vzhledu spouštěcích oken a animací, možnost vyčištění registru nebo nástroj sloužící k úplnému odinstalování programů, které již nechcete používat. Dále aplikace obsahuje pokročilého správce úloh, manažera virtuální plochy a mnoho dalších užitečných nástrojů.

 

Ashampoo PowerUp jistě patří do TOP skupiny programů ve svém oboru. Běžná cena tohoto programu činí 1200 Kč s DPH, které však můžete v klidu nechat ve své peněžence, protože s PC Worldem máte program k dispozici zcela zdarma!

 

Download Ashampoo PowerUp 3 - po kliknutí na tento link začnete stahovat Ashampoo PowerUp 3

ashampoo

 

Návod k instalaci:

Stáhněte soubor a spusťe instalaci. Po dokončení instalace se vám automaticky otevře internetový odkaz, kde vyplníte svoji funkční e-mailovou adresu a stisknete tlačítko Send. Poté se vám objeví ve vašem e-mailu (který jste zadali při registraci) zpráva s odkazem, který otevřete a následně vyplníte své jméno, příjmení, následně  vše potvrdíte. Vzápětí po registraci vám přijde další emailová zpráva, tentokrát však s registračním klíčem, který vložíte při spuštění programu do nabídky Vložte klíč.

 

 

Ugrade na verzi PowerUp 3 za zvýhodněnou cenu

Pokud máte zájem o upgrade na novější verzi Ashampoo PowerUp 3, můžete tak učinit kliknutím v menu na tlačítko internet - upgrade Ashampoo PowerUp 3. Získáte tak výraznou slevu (75%) oproti běžnému nákupu, upgrade lze totiž provést za cenu začínající již na hodnotě 9,99 Eur.

 

 

Informace o výrobci:

www.ashampoo.com

email: sales@ashampoo.com

skoleni

Další plné verze naleznete v následujícíh měsících na našich serverech www.gamestar.cz či www.pcworld.cz.