Hlavní navigace

Ashampoo Photo Commander 7 - plná verze ZDARMA

19. 1. 2011

Sdílet

Po kratší odmlce vám přinášíme opět plnou verzi zcela zdarma. Jedná se o šikovnou All-in-one aplikaci, která si bez problému poradí se vším, co se týká editace, sdílení a prezentace fotografií s dalšími audio a video přehrávači.

Tento měsíc jsme si pro vás připravili šikovný program, který zvládá více funkcí najednou. Ashampoo Photo Commander slouží jako prohlížeč fotografií, umožňuje přehrávat hudební a multimediální soubory, vzájemně je třídit, editovat a mnoho dalšího. Obsahuje všechny základní nástroje pro konverzi a úpravu obrázků, možnosti pro posílání e-mailem, vytváření rámečků atd. Ve Photo Commanderu můžete také vytvářet slideshow či vypalovat. Podporována je většina multimediálních formátů včetně videa a audia.

Běžná cena tohoto programu činí 1000 Kč s DPH, které však můžete v klidu nechat ve své peněžence, protože s PC Worldem máte program k dispozici zcela zdarma!

 

ashampoo

Ashampoo Photo Commander 7

Návod k instalaci:

Stáhněte soubor a spusťe instalaci. Po dokončení instalace se vám automaticky otevře internetový odkaz, kde vyplníte svoji funkční e-mailovou adresu a stisknete tlačítko Send. Poté se vám objeví ve vašem e-mailu (který jste zadali při registraci) zpráva s odkazem, který otevřete a následně vyplníte své jméno, příjmení, následně  vše potvrdíte. Vzápětí po registraci vám přijde další emailová zpráva, tentokrát však s registračním klíčem, který vložíte při spuštění programu do nabídky Vložte klíč.

 

Ashampoo Photo Commander 7

webcast

 

Ugrade na verzi Photo Commander 8 za zvýhodněnou cenu

Pokud máte zájem o upgrade na novější verzi Ashampoo Photo Commander 8, můžete tak učinit kliknutím v menu na tlačítko internet - upgrade Ashampoo Photo Commander. Získáte tak výraznou slevu (80%) oproti běžnému nákupu, upgrade lze totiž provést za cenu začínající již na hodnotě 9,99 Eur.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).