Hlavní navigace

Ashampoo Music Studio 2009 - plná verze ZDARMA!

9. 10. 2009

Sdílet

Ve spolupráci se společností Ashampoo vám dnes přinášíme další plnou verzi zdarma ke stažení.

Ashampoo Music Studio 2009 - plná verze ZDARMA!

 

Ashampoo Music Studio je víceúčelový nástroj pro práci s hudbou nebo zvuky. Mezi klíčové vlastnosti tohoto programu patří vypalování datových i audio nosičů, a to včetně DVD a Blu-ray disků, editace audio souborů (mixování, oříznutí, změna hlasitosti, crossfade), oprava poškozených zvukových souborů, import playlistů a mnoho dalšího.

Stáhnout Ashampoo Music Studio 2009

 

Hlavní vlastnosti:

Rippování audio CD do hudebních souborů WMA, MP3, Ogg, FLAC a WAV

Import a tvorba playlistů

Editace audio souborů

Oprava poškozených MP3 souborů

Vypalování CD, DVD a Blu-ray disků

 

Ashampoo Music Studio 2009

Ashampoo Music Studio 2009 je zkrátka All-in-one aplikace, která si bez problému poradí se vším, co se týká práce s audio soubory. Běžná cena tohoto programu činí 600 Kč s DPH, ale ty si teď v klidu můžete nechat ve své peněžence, protože s PC Worldem máte program k dispozici zcela zdarma!


Návod k instalaci:

Stáhněte soubor a spusťe instalaci. Po dokončení instalace se vám automaticky otevře internetový odkaz, kde vyplníte svoji funkční e-mailovou adresu a stisknete tlačítko Send. Poté se vám objeví ve vašem e-mailu (jenž jste zadali při registraci) zpráva s odkazem, který otevřete a následně vyplníte své jméno, příjmení, následně  vše potvrdíte. Vzápětí po registraci vám přijde další emailová zpráva, tentokrát však již s registračním klíčem, který vložíte při spuštění programu do nabídky Vložte klíč.

Ashampoo Music Studio 2009

 

cyber23

Ugrade na verzi Music Studio 3 za zvýhodněnou cenu

Pokud máte zájem o upgrade na novější verzi Ashampoo Music Studio 3, můžete tak učinit kliknutím v menu na tlačítko internet - upgrade Ashampoo Music Studio. Získáte tak výraznou slevu (75%) oproti běžnému nákupu, upgrade lze totiž provést za cenu začínající již na hodnotě 9,99 Eur.

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).