Hlavní navigace

Ashampoo Burning Studio 2010 - plná verze ZDARMA!

3. 12. 2009

Sdílet

Nabízíme vám ZDARMA ke stažení plnou verzi vypalovacího software Ashampoo Burning Studio 2010.

Ashampoo Burning Studio 2010 - plná verze ZDARMA!

 

Jak by řekl Petr Čtvrtníček ve známé reklamě: „Když dárky, tak pro všechny“. Tak tímto rčením se řídí i PC World, který ve spolupráci se společností Ashampoo vám dnes přináší další plnou verzi zdarma ke stažení.

Tentokrát se jedná o velice kvalitní vypalovací software, který zvládá více funkcí najednou. Mezi klíčové vlastnosti tohoto programu patří vypalování datových i audio nosičů, a to včetně DVD a Blu-ray disků, editace audio souborů (mixování, oříznutí, změna hlasitosti, crossfade), oprava poškozených zvukových souborů, import playlistů a mnoho dalšího.

Stáhnout Ashampoo Burning Studio 2010

 

vypalovací software

 

Návod k instalaci:

Stáhněte soubor a spusťe instalaci. Po dokončení instalace se vám automaticky otevře internetový odkaz, kde vyplníte svoji funkční e-mailovou adresu a stisknete tlačítko Send. Poté se vám objeví ve vašem e-mailu (který jste zadali při registraci) zpráva s odkazem, který otevřete a následně vyplníte své jméno, příjmení, následně  vše potvrdíte. Vzápětí po registraci vám přijde další emailová zpráva, tentokrát však s registračním klíčem, který vložíte při spuštění programu do nabídky Vložte klíč.

 

cyber23

Ugrade na verzi Ashampoo Burning Studio 9 za zvýhodněnou cenu

Pokud máte zájem o upgrade na novější verzi Ashampoo Burning Studio 9, můžete tak učinit kliknutím v menu na tlačítko internet - upgrade Ashampoo Burning Studio 9. Získáte tak výraznou slevu oproti běžnému nákupu, upgrade lze totiž provést za cenu začínající již na hodnotě 9,99 dolarů. Poznámka: Verze Ashampoo Burning Studio 2010 běží na stejném základu jako komerční verze Burning Studio 9, chybí však MPEG-2 enkodér, videoeditor a možnost vytvořit slideshow z fotografií!

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).