Hlavní navigace

Armani a Samsung spojili své síly při návrhu mobilu

6. 10. 2007

Sdílet

Známý módní návrhář Armani a Samsung představili na tiskovém setkání u Armaniho v Miláně nový luxusní telefon Samsung Giorgio Armani s označením P-520, který bude zatím nabízen pouze v západní Evropě.

Mobil Samsung Giorgio Armani designovaný slavným návrhářem a vyrobený v Samsung Electronics by měl uspokojit potřeby zákazníků, kteří touží po technologicky vyspělém telefonu a zajímavém designu s pečetí kvality luxusního zboží. Tento mobil slouží nejen k běžné komunikaci, ale je i módním doplňkem dotvářejícím životní styl zákazníka.

V rámci nové spolupráce započaté luxusním telefonem Samsung Giorgio Armani plánují obě společnosti uvést na trh jak domácí tak přenosnou elektroniku pod značkami Giorgio Armani, Emporio Armani a Armani/Casa. Tyto produkty spojí skvělý design Giorgia Armaniho a prvotřídní technologii Samsungu.

Giorgio Armani to komentuje slovy: “V našem životě děláme mnoho nákupních rozhodnutí. Výběru mobilního telefonu přikládáme stejnou pozornost jako třeba výběru bot či sedací soupravy do obývacího pokoje. Všechna tato rozhodnutí se týkají našeho životního stylu, kde design a vzhled hrají hlavní roli. Samsung úspěšně předvídá narůstající význam spotřební elektroniky a při vývoji nových produktů zohledňuje potřebu sebevyjádření zákazníků právě těmito jedinečnými výrobky.”

- - David Zajíc

skoleni

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).