Hlavní navigace

Adobe Photoshop Elements 6 CZ - česká verze za zaváděcí cenu

2. 12. 2007

Sdílet

Populární nástroj pro úpravu digitálních fotografií je nyní dostupný v lokalizované verzi. Ovládání programu je tak mnohem jednodušší pro ty uživatele, kteří dosud zápasili s anglickými termíny

MIF21

Společnost Amos Software, spol. s r.o., autorizovaný distributor Adobe Systems, oznámila zahájení distribuce software Adobe Photoshop Elements 6 CZ. Adobe Photoshop Elements v české jazykové verzi. Program, který pokrývá všechny potřeby běžných „domácích“ uživatelů, „poloprofesionálních“ fotografů a fotografických nadšenců, sdílí stejné algoritmy a jádro jako profesionální Adobe Photoshop CS3. Jeho ovládání je však maximálně zjednodušeno tak, aby s ním mohli během několika minut začít tvořit i uživatelé bez předchozí zkušenosti s fotografickým software a dosahovat přitom profesionálních výsledků.


„S českou verzi oblíbeného programu Photoshop Elements si nyní bez problémů poradí i uživatelé, kteří doposud zápasili s anglickými termíny a pro které byla právě absence lokalizace důvodem ke koupi jiných produktů,“ říká Michal Metlička, ředitel Adobe Systems pro ČR a SR. „Vytváření ostrých snímků s přirozeným barevným podáním a působivých kompozic se tak stane ještě jednodušším pro širokou skupinu uživatelů.“

S tvorbou alb, koláží a webových galerií šikovně pomáhá nová uživatelsky přívětivá grafika a průvodce postupem úprav a kompozičních nástrojů, díky nimž může uživatel upravit snímky tak, aby dosáhl přirozeného vzhledu. S Adobe Photoshop Elements 6 také lze jednoduše vyretušovat prakticky všechny podstatné nedostatky fotografií a díky snadno použitelným funkcím dosáhnout těch nejlepších možných výsledků. Náročný uživatel pak ocení zejména nástroje pro slučování, pomocí nichž pohodlně vytvoří skupinové fotografie a bezchybně spojená panoramata, možnost jemného vyladění expozice a vylepšené ovládání jasu a kontrastu. Za pozornost určitě stojí i možnost třídění fotografií a videoklipů pomocí vizuálních visaček nebo seskupování fotografií do alb.

Bližší informace o produktu Adobe Photoshop Elements 6 jsou k dispozici na stránkách www.amsoft.cz/Produkty/Adobe/photoshopel/main.html. Program je dostupný u prodejců Adobe za časově omezenou zaváděcí cenu přibližně 2 200 Kč s DPH.

- - Václav Maletínský