Hlavní navigace

Adobe Flash Player 10 je k dispozici

16. 10. 2008

Sdílet

Návrháři a vývojáři interaktivních projektů mohou využít nové vyjadřovací možnosti Flash Playeru 10 k dosažení tvůrčí kontroly při vytváření působivých webových aplikací.

skoleni

Společnost Adobe Systems Incorporated dnes oznámila okamžitou dostupnost softwaru Adobe Flash Player 10. Návrháři a vývojáři interaktivních projektů mohou využít nové vyjadřovací možnosti v softwaru Flash Player 10 k dosažení tvůrčí kontroly při vytváření webových aplikací, interaktivního obsahu a videa pro uživatele různých internetových prohlížečů na všech významných operačních systémech.


Adobe Flash Player 10 vychází z možností nejrozšířenějšího aplikačního runtime prostředí s novou podporou pro vlastní filtry a efekty, nativní 3D transformace a animace, zpracování zvuku a hardwarovou akceleraci pomocí GPU. Textový modul v softwaru Adobe Flash Player 10, využívající více než 25 let zkušeností Adobe s textem, poskytne návrhářům a vývojářům více možností pro rozvržení textu.

Software Adobe Flash Player 10 rozšiřuje také vyjadřovací možnosti řady produktů Adobe Creative Suite 4 o nové úrovně integrace technologie Flash, umožňující zjednodušení spolupráce pracovních postupů návrhu a vývoje. Návrháři a vývojáři interaktivních projektů si mohou vytvářet vlastní filtry a efekty pomocí technologie Adobe Pixel Bender, což je stejná technologie, která stojí v pozadí mnoha filtrů a speciálních efektů v softwaru Adobe After Effects CS4. Vývojáři projektů pro Adobe Flash Player 10 mohou použít tyto filtry, režimy prolnutí a výplně k animaci efektů nebo ke změně efektu na multimediálním obsahu v době běhu. Flash Player 10 také umožňuje využití nových schopností v programu Adobe Flash CS4 Professional, který představuje autorské prostředí pro vytváření interaktivních zážitků. Mezi tato vylepšení patří 3D efekty, které dovolují návrhářům tvořit ve 2D a transformovat či animovat ve 3D.

- - Jan Mazal