Hlavní navigace

Acer začal spolupracovat s týmem Yamaha

14. 3. 2007

Sdílet

Společnost Acer, čtvrtý největší prodejce na celosvětovém trhu IT, podepsala smlouvu o partnerství se společností Yamaha Motor Co., Ltd., a stala se oficiálním sponzorem továrního závodního týmu Yamaha.

tip MIF temata

Acer vynakládá čas a prostředky na podporu světového sportu, což je oblast, v níž je úsilí o dosažení dokonalosti založeno na týmové spolupráci, bezvýhradném nasazení, pružnosti a odhodlání a která však současně vyžaduje individualitu, což vyjadřuje motto „Empowering People”.
“Strategie a záměry společnosti Acer se plně shodují se strategií a záměry továrního závodního týmu Yamaha: nasazení při plnění cílů, úsilí o dosažení úspěchu a soutěživost – to všechno jsou hodnoty, které máme společné,” prohlásil Gianfranco Lanci, president Acer Inc. “Z toho důvodu jsme se rozhodli navázat významnou spolupráci se společností Yamaha, protože jsme přesvědčeni, že spojení naší značky s tak úspěšným týmem přispěje k dalšímu posílení vedoucího postavení společnosti Acer.”Tovární závodní tým Yamaha dosáhl v minulých ročnících mistrovství světa motocyklů MotoGP významných úspěchů díky vynikající technice a konstrukci svých neobyčejně konkurenceschopných a spolehlivých motocyklů, jakož i využití závodních strategií, které vedou k vítězství.

Podle smlouvy, která je prozatím uzavřena na dvě sezóny, bude značka Acer umístěna na motocyklech a na závodních kombinézách Valentina Rossiho a Colina Edwardse, na kombinézách všech pracovníků v závodním boxu i na všech přepravních vozidlech týmu.

Inovace a špičková technika jsou odjakživa charakteristické pro svět motocyklových závodů i pro informační technologie. Spojení dynamické a inovativní značky, jakou je Acer, s tak známou a silnou značkou, jakou je Yamaha, přispívá k dalšímu zvýšení proslulosti obou společností.

Foto: Acer

- - Václav Maletínský