Hlavní navigace

5 tipů na vánoční softwarové dárky na poslední chvíli

23. 12. 2020

Sdílet

 Autor: Pixabay
Sháníte vánoční dárky na poslední chvíli? Uznáváme, že to není moc romantické, ale jako dárek můžete někomu dát i software. Přinášíme tipy na pět programů, které seženete s výraznou slevou.

Třeba někoho skutečně těší, že opakovaně nachází pod stromečkem pyžamo nebo ponožky. Letos to ale můžete zkusit jinak a pořídit někomu (samozřejmě i klidně pro sebe) dárek v podobě nějakého software.

Náš sesterský portál SW.cz nabízí nyní přes dvacet programů s výraznou slevou. Ta platí do 24. prosince, případně do vyprodání zásob. Ze seznamu jsme vybrali pět programů, které stojí za to mít v počítači nainstalované.

Microsoft 365 pro rodiny, předplatné na 1 rok

Microsoft 365 pro rodiny (dříve Office 365 pro domácnosti) – vám přináší nejnovější verze aplikací Office 2019 + cloudové služby, díky kterým můžete Office používat kdykoli a kdekoli chcete.

Navíc získáte 60 volných minut pro Skype volání a 1 TB prostoru na OneDrive pro každého uživatele.

  • Cena po slevě: 1799,– Kč
  • Původní cena: 2685,– Kč

Wondershare Filmora X pro Windows, celoživotní licence

Wondershare Filmora X je jednoduchý software na úpravu domácích videí ve vysoké kvalitě. Filmora X obsahuje zjednodušené pokročilé funkce, aby vám ušetřila čas a úsilí.

Umožní vám bezproblémově sestavovat videoklipy, hudbu a text, aplikovat efekty a získat profesionálně vyhlížející domácí filmy v několika málo minutách. Je tak jednoduchý, že ho zvládnou i úplní začátečníci.

  • Cena po slevě: 1199,– Kč
  • Původní cena: 2180,– Kč

CorelDRAW Graphics Suite Special Edition CZ

S CorelDRAW® Graphics Suite SE, dostupnou grafickou sadou pro návrháře všech úrovní, můžete snadno upravovat fotografie a navrhovat sazbu stránek. Corel v rámci jedinečné akce přináší obohacený CorelDraw Graphic Suite SE o 6 Novinek jako je efekt PhotoCocktail, který vám umožní snadněji vytvářet úžasné fotografické koláže.

Efekt Pointillizer je pro vytváření designu vozidel, projektů výzdoby oken a dalších, protože umožňuje, aby se s designem spojily barvy světla nebo pozadí. Nový ukotvitelný panel Prep and Stretch v aplikaci Corel PHOTO-PAINT vám umožní připravit fotografie a obrázky pro tisk na plátno ve třech snadných krocích.

  • Cena po slevě: 6232,– Kč
  • Původní cena: 8903,– Kč

Norton 360 Deluxe pro 3 zařízení na 1 rok

Po velkém úspěchu řady 360 se výrobce vrací ke staršímu názvu a přináší vám to nejlepší z technologií Norton. Snadno můžete ochránit počítač před viry, online hrozbami, krádeží identity a finančními podvody. Nebo zabezpečit chytrý telefon či tablet proti ztrátě nebo nežádoucímu přístupu k osobním údajům.

  • Cena po slevě: 599,– Kč
  • Původní cena: 1997,– Kč

Audials One 2021

Audials One 2021 je špičkový streamovací rekordér. Audials One představuje komplexní balík, který obsahuje Audials Music, Audials Movie a Audials Radio. Rychlý a snadný přístup k hudbě a videím ve vyšší kvalitě.

ICTS23

Nový design a výkonný Media Manager zlepší váš zážitek. Nahrávejte hudbu ze streamovacích služeb, hudebních video portálů a online rádií. Můžete okamžitě spravovat hudbu: přizpůsobíte si až 500 000 skladeb. Nahrajete videa, filmy a celé série sérií. Díky Audials One 2021 vytvoříte videozáznamy ve Full HD v dokonalé kvalitě díky optimalizaci GPU.

  • Cena po slevě: 999,– Kč
  • Původní cena: 2270,– Kč

Další zlevněné programy najdete na portále SW.cz.

Autor článku

Pod autorským pojmem „Redakce“ se rozumí společná práce redaktorů serveru PCWorld.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).