Hlavní navigace

10 alternativ k aplikacím chybějícím ve Windows 8 – 10. díl

14. 2. 2013

Sdílet

 Autor: (c) goodlluz
V dnešním již posledním díle našeho seriálu se zaměříme na podporu aplikace Instagram, která ve Windows 8 chybí. Řešením je program Milligram, který si v krátkosti představíme právě dnes.

Máte-li na svém počítači nainstalovaný operační systém Windows 8, pak jste pravděpodobně již zkusili podívat se na internetové tržiště aplikací s názvem Windows Store. V současné době je tam nabídka více než pestrá. Po podrobnějším prozkoumání ale bohužel zjistíte, že ty nejoblíbenější a nejpoužívanější aplikace ve verzi pro nové rozhraní Windows 8 tam prostě nejsou, ale naštěstí se dá najít celá řada alternativ. Pojďte se podívat na ty nejvydařenější!

 

1. dílZoufale nedostatečný výběr aplikací si vyžaduje nestandardní prostředky

2. dílAplikace Lidé

3. dílMINE pro Facebook

4. dílPrimeTube

5. dílMovie Guide

6. dílG Maps

7. dílLatermark

8. dílIM+

9. dílNews Bento

 

Milligram

Ve Windows 8 nechybí jen samostatná aplikace pro Facebook a Twitter – na nové platformě od Microsoftu nenajdete ani podporu aplikace Instagram. Naštěstí ale existuje pro tento účel neoficiální program – Milligram. Díky tomuto programu se dostanete k nejnovějšímu obsahu Instagramu, takže si budete moci zobrazit nejnovější, nejoblíbenější a nejmodernější fotografie. Chtěli byste také něco trochu osobnějšího? Není problém – prostě se připojíte k účtu Instagramu a poté již budete moci prohlížet třeba nejnovější fotografie jídel oblíbených hipsterů.

MIF21

Pokud se vám budou líbit fotografie pořízené jinými lidmi, můžete si je uložit na své zařízení a dokonce přidat i komentář, nicméně v současné době nemůžete na tuto internetovou službu otevřenou obrázkům nahrávat fotografie. 

 Milligram