Hlavní navigace

Zlaté stránky nabízí bezplatné volání přes Skype

20. 10. 2009

Sdílet

Volání zdarma přes Skype na firmy ve Zlatých stránkách

 

Provozovatel Zlatých stránek, společnost Mediatel, dnes na tiskové konferenci představila novou službu umožňující internetovým uživatelům volat prostřednictvím Skype zdarma firmám registrovaným ve Zlatých stránkách. Na webu tak nyní stačí kliknout na telefonní číslo a prostřednictví služby Skype uživatel okamžitě volá do firmy, kterou si našel - a bude to pro něj zcela zdarma. Veškeré náklady by měli nést inzerenti ve Zlatých stránkách, kteří zde na sebe uvádějí kontakty. Kontakt pro bezplatné volání přes Skype se však nebude zobrazovat jen v telefonních seznamech, ale zároveň i na dalších internetových stránkách, kde je uvedena jejich adresa, tedy například na Seznamu či Googlu.

Běžnému uživateli stačí, aby měl nainstalován Skype ve verzi 4.1 nebo vyšší a na libovolné webové stránce si našel telefonní číslo klienta registrovaného v Zlatých stránkách. Veškeré náklady na spojení nese následně firma, o jejíž služby nebo produkty se uživatel zajímá.

Firmy, které si budou chtít tuto službu zřídit, získají od Mediatelu zdarma balíčky "volných hovorů" za podmínky, že si pořídí některý z placených tarifů pro prezentaci na www.zlatestranky.cz. Pilotní provoz odstartoval již dnes a zahrnuje například vybrané taxislužby.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).