Hlavní navigace

Živnostníkům a řemeslníkům má pomoci nový portál

6. 4. 2020

Sdílet

Pro tyto lidi připravila agentura Dorland nový portál s názvem Stalezijeme.cz, na kterém může kdokoliv zdarma prezentovat svoje služby. Sympatické je, že celé řešení provozuje agentura na svoje náklady.

„Uvědomujeme si, do jak složité situace se vzhledem k současným podmínkám dostalo mnoho řemeslníků a živnostníků, kteří ze dne na den museli uzavřít své provozovny. Tito lidé po fázi, kdy bylo nejdůležitější zajistit zdraví své i svých nejbližších, začali řešit i ekonomické důsledky této situace. Právě portál stalezijeme.cz jim chce pomoci. Lidé i nadále nabízejí své služby, i když jinou formou, ale nevědí, jak tuto informaci dostat k těm, kteří by jejich služby rádi využili. V této době tak chceme pomoci opět nastartovat nabídku a poptávku po službách malých a středních podnikatelů,“ vysvětlila výkonná ředitelka agentury Dorland Markéta Vesecká.

Záštitu nad celým projektem drží Svaz obcí a měst České republiky a k Dorlandu se postupně přidali jak jeho klienti (jako Synergie či Novacloud), tak Asociace komunikačních agentur (AKA), k jejímž zakládajícím členům Dorland patří.

Každý zájemce o bezplatnou webovou prezentaci svých služeb se může zaregistrovat na webu https://www.stalezijeme.cz.

Zdroj: TZ Dorland

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).