Hlavní navigace

Zítra se v Česku začíná prodávat iPad. Internet vám k němu nabídne pouze O2

Sdílet

Martin Rippl 29. 11. 2010

Po více než 4 milionech prodaných kusů po celém světě se tabletu Apple iPad dočkají i čeští uživatelé. U certifikovaných prodejců americké společnosti Apple si jej budou moci zakoupit od 30. listopadu. Jak však lze v případě úspěšného produktu s nakousnutým jablíčkem očekávat, jeho přesná cena na českém trhu je do poslední chvíle zahalena tajemstvím.

Již teď je však jasné, že mobilní datové služby pro tento tablet bude dodávat Telefónica O2, která je dle společnosti Apple prozatím jediným certifikovaným operátorem na našem území. O2 bude přímo u certifikovaných prodejců Apple, kterými jsou u nás iWorld, iStyle, Electroworld a Datart, od 3. prosince nabízet pro iPad 3G O2 Mobilní internet kartu ve formátu micro SIM s internetem na první tři měsíce zdarma. Po uplynutí této doby si bude uživatel moci sám vybrat, kterou službu dále upřednostní. Informace o nabídce mobilního internetu jsou k dispozici na webu operátora.

Sama společnost O2 iPad prodávat nebude, zato svým zákazníkům nabídne v pilotním programu od 1. prosince konkurenční Samsung Galaxy Tab, který bude k dostání v pěti následujících prodejnách O2:

  • Vyskočilova 1442/1b, Praha 4
  • OC Smíchov, Plzeňská 8, Praha 5
  • Avion Shopping Park, Rudná 3114/114 Ostrava
  • Česká 27, Brno
  • Solní 18, Plzeň

I k této novince je připravena speciální nabídka O2 Mobilní internet karty se třemi měsíci internetu za 1 Kč. V nedotované verzi zákazníci přístroj pořídí za 18 995 Kč. Koupit si však mohou i verzi dotovanou, jejíž minimální měsíční plnění začíná na 200 Kč s cenou tabletu 17 095 Kč a končí na 2 000 Kč s cenou přístroje 14 095 Kč.

Našli jste v článku chybu?