Hlavní navigace

Windows 7 v betaverzi končí

18. 6. 2009

Sdílet

Windows 7 v betaverzi končíNeomezená funkčnost beta verze nového klientského operačního systému Windows 7 a serverového systému Windows Server 2008 R2 končí. Počínaje 1. červencem se oba produkty, které byly v beta verzi uvedeny na trh již počátkem ledna letošního roku, začnou každé dvě hodiny vypínat. Uživatelé, kteří chtějí klientský či serverový operační systém i nadále testovat a hodnotit, tak mohou přejít na novější verzi - Release Candidate (RC). Ta byla široké veřejnosti zpřístupněna již počátkem května.

Systémy Windows 7 a Windows Server 2008 R2 ve verzi Release Candidate jsou již funkčně kompletním produktem a zároveň poslední verzí systému před uvedením finálního produktu na trh. Zájemci o vyzkoušení si oba produkty mohou stáhnout ze stránek www.windows.cz/rc. Testovat a hodnotit tyto RC verze budou mít uživatelé možnost až do konce února 2010, po tomto datu se oba systémy začnou rovněž každé dvě hodiny vypínat. Při přechodu z beta verze na verzi Release Candidate by uživatelé měli provést čistou instalaci systému. Upgrade z Beta verze není v tuto chvíli podporovaným řešením společnosti Microsoft.

Více informací o obou produktech naleznete na stránkách www.Windows7.com a http://www.microsoft.com/windowsserver2008/en/us/default.aspx. Informace o změnách mezi verzemi beta a RC systému Windows 7 naleznete na: http://blogs.msdn.com/e7/archive/2009/02/26/some-changes-since-beta.aspx.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).