Hlavní navigace

Výsledky soutěže se společností Symantec o 10 krabic Norton 360 verze 6.0

27. 8. 2012

Sdílet

1. - 10. místo:  Krabicová licence bezpečnostního balíku Norton 360 verze 6.0Norton 360 verze 6.0

Bezpečnostní balíky Norton sbírají jedno prestižní ocenění za druhým. Například v nezávislém testu AV-TEST Institute obsadil Norton 360 první místo ve zjišťování reálných hrozeb.

Mezi hlavní rysy verze 6.0 patří třeba technologie Norton Identity Safe, která chrání používaná uživatelská jména a hesla, pamatuje si je a automaticky je zadává. Norton Management zase na principu cloudu umožňuje stahovat, instalovat i aktualizovat produkty Norton z webu. Správa síťového připojení pak vyhodnocuje typ připojení a na jeho základě dovede omezit nekritické aktualizace produktu, pokud by tyto aktualizace mohly mít za následek zvýšené platby za internet. Dalším prvkem nové verze je rychlejší a snadnější zálohování.

Norton 360 verze 6.0 je dostupný v licenci pro tři počítače za doporučenou maloobchodní cenu 1 749,- včetně DPH. V ceně získáte on-line úložiště o kapacitě 2 GB a automatickou aktualizaci vždy, když je vydána nová verze. Kromě u prodejců softwaru seženete bezpečnostní balík i online, a to na této adrese.

VÝHERCI:

Ondřej Zach, Velké Němčice
Martin Cenek, Brno
Jana Flegrová, Chvaletice
Tomáš Hokr, Praha 10
David Jareš, Rychnov nad Kněžnou
Leoš Vyskočil, Plzeň
Karel Čapka, Třebíč
Martin Bluml, Frýdek-Místek
Jájina Springlová, Habartov
Jana Metlíková, Dub nad Moravou

 

Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).