Hlavní navigace

Vyšel nový The Humble Bundle - pětice multiplatformních her za vaši cenu

Sdílet

Jan Bednařík 20. 3. 2012

Herní nadšenci mají od včerejška k dispozici již jedenáctý balík několika indie her určených pro platformy Windows, Mac, Linux a také mobilní Android. Balíky The Humble Bundle se vyznačují tím, že si mohou uživatelé sami stanovit, kolik za hry zaplatí, a současně částku rozdělit mezi vývojáře, charitativní organizace a tým Humble Bundle. První balík Humble Indie Bundle #1 vyšel 4. května 2010, obsahoval pětici her a byl určen pro Windows, Mac a Linux. První balíček, který si mohli zákazníci užít také na zařízeních běžících na mobilním OS Android, byl vypuštěn 31. ledna 2012. Vzhledem k zájmu o podporu platformy Android ze strany uživatelů tedy vychází druhý balík nazvaný The Humble Bundle for Android 2, který rozběhnete nejen na desktopových OS, ale i na zmíněné mobilní platformě.

V rámci The Humble Bundle for Android 2 dostanete čtyři hry, Zen Bound 2, Cogs, Canabalt a Avadon: The Black Fortress. Pakliže zaplatíte cenu vyšší, než současný průměr, získáte i pátou bonusovou hru Swords and Soldiers. Prohlédněte si demonstrační video představující všechny hry.

Pokud byste si chtěli hry zahrát na svém Androidu, podívejte se nejprve na systémové požadavky (například Avadon je určen pouze pro tablety), případně pak na instruktážní video popisující proces instalace.

Balíček si můžete zakoupit ještě následujících 13 dnů.

 

Zdroj: HumbleBundle.com

Našli jste v článku chybu?