Hlavní navigace

Vyjádřete svůj vlastní styl s notebooky z řady Lenovo IdeaPad Z

Sdílet

Jakub Vitásek 17. 5. 2011

Nové přírůstky jsou dostupné s 13“ a 15,6" širokoúhlým HD displejem a klávesnicí AccuType, která nabízí zaoblené klávesy pro pohodlné psaní. Notebooky Lenovo řady Z jsou určeny pro zákazníky požadující počítač s funkcemi, které dokážou držet krok s jejich životním stylem. Exteriér notebooku IdeaPad Z370 se pyšní futuristickým designem s průhledným krytem, u nás bude k dispozici v růžové a černé barvě. Z několika provedení si mohou spotřebitelé zvolit IdeaPad Z570. V moderním hávu s kovovým efektem v korálově modré, červené metalíze, šedé a černé nabízí provedení s chiclet klávesnicí AccuType.

 

Uvnitř jsou stroje řady Z poháněny novými procesory až Intel Core i5 druhé generace s technologií Intel Turbo Boost 2.0 a jsou certifikovány Lenovo Enhanced Experience 2.0 pro Windows 7, takže uživatelé nevypadnou z rytmu, ani když budou na notebooku provádět náročnější operace. Filmy a internetovou televizi si mohou uživatelé vychutnat prostřednictvím širokoúhlého displeje s vysokým rozlišením (HD) ve formátu 16:9 (k dispozici u 13,3 a 15,6 palcového modelu) a technologie Dolby Advanced Audio, která zaručuje kvalitní hudební zážitek. Nová řada Z je ideální volbou pro ty, kteří hledají zábavu. Díky OneKey II Theater získají jedním dotykem ovládanou audiovizuální optimalizaci pro jasnější a ostřejší obraz i sytější zvuk a s technologií SRS Premium Sound další vylepšení zvuku.

Původní řadu Z s cenou na úrovni mid-range notebooků představila společnost Lenovo loni v létě. Zaujala tak místo mezi základní řadou IdeaPad G a výkonnou multimediální řadou IdeaPad Y.

Cena a dostupnost

Modely IdeaPad Z370 a Z570 budou k dispozici za cenu od 11 990 Kč bez DPH. Nové modely bude možné zakoupit již na konci května.

Našli jste v článku chybu?