Hlavní navigace

Vodafone nabízí volání a internet v mobilu studentům za poloviční ceny

Sdílet

Adam Šoltys 25. 4. 2009

Vodafone představuje Student online a Student extra

 

Vodafone tento týden přišel s exkluzivní nabídkou pro studenty, kteří u něj budou nyní moci volat, posílat SMS a surfovat na internetu za nižší ceny. Lidé z Vodafone si od nových tarifů hodně slibují, neboť věří, že jsou studentům opravdu šité na míru.

„Velmi úspěšnou vánoční kampaní se nám podařilo přinést internet do mobilu všech našich zákazníků. Nabídka Student online nyní přináší způsob, jak za studentskou cenu zůstat online i  po skončení půlročního bezplatného provozu,” říká Lukáš Kružberský, ředitel marketingu pro nefiremní zákazníky Vodafonu a dodává: „Studenti tak budou moci neomezeně využívat instant messagingové služby jako jsou například ICQ, nebo Yahoo, které už nyní někteří z nich používají častěji než SMS.”

Nový tarif Student online poskytuje zákazníkům Vodafone internet v mobilu za paušální měsíční poplatek 89 Kč vč. DPH. Student extra je jakousi nádstavbou tarifů Nabito, protože každý student, který si k němu připlatí 150 Kč na SMS a volání navíc, dostane jako bonus dalších 150 Kč.

Ke zřízení tarifu je potřeba patřit do věkové skupiny 15-26 let a čestným prohlášením potvrdit návštěvu střední či vysoké školy. Tarify se aktivují vždy na dobu 12 měsíců.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).