Hlavní navigace

Reproduktory, které nepotřebují zvukovou kartu

29. 4. 2009

Sdílet

Nové reproduktory od Verbatim

 

Všechny tři novinky jsou již k dostání v obchodech – Portable USB Speaker System za 589 Kč, USB Speaker System za 739 Kč a 2.1 Multi Media Portable Speaker System za 889 Kč.

2.1 Multimedia Portable Speaker System


Zásluhou leskle černého gumového povrchu vypadá 2.1 Multimedia Portable Speaker System atraktivně, navíc díky přídavné brašně jej lze snadno přenášet. Sestava se napájí čtyřmi AAA bateriemi a je tak vhodným doplňkem k MP3 přehrávačům, přenosným CD a DVD přehrávačům nebo notebookům. Díky síťovému adaptéru si ji ale snadno připojíte i k domácímu počítači. Satelity produkují výkon 2 W (RMS) a pracují ve frekvenčním rozsahu 120 Hz až 20 kHz, zatímco subwoofer s výkonem 1 W (RMS) nabízí rozsah 80 Hz až 2 kHz.

Desktop / Portable USB Speaker System


Stolní USB Speaker System, který je o něco větší než jeho přenosná verze, se pyšní povrchem ve stylu lakovaného klavíru a může sloužit jako doplněk k domácímu počítači. Prostřednictvím 3,5mm jack konektoru je možné připojit sluchátka, sestavě dále nechybí ovládání hlasitosti a vypínač zvuku.

Portable USB Speaker System


Nízká hmotnost, snadné ovládání a stylový pryžový povrch dělají z Portable USB Speaker System hudebního společníka na cesty.

Obě USB sestavy mají zesílené, magneticky odstíněné 1-1/4" kovové reproduktory poskytující zvuk  s frekvenčním rozsahem 120 Hz až 18 kHz u stolního systému a 200 Hz až 18 kHz u přenosné verze. Díky Plug 'n' Play funkcionalitě není zapotřebí žádné zvukové karty – reproduktory jsou připravené k okamžitému použití po připojení k PC nebo notebooku.

 

Verbatim

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).