Hlavní navigace

Jak budou vypadat Vánoce u T-Mobile?

Sdílet

Čestmír Žák 30. 10. 2010

 

Každý, kdo si v době od 1. listopadu aktivuje některou z vybraných služeb na dobu určitou, dostane od T-Mobile jeden z dárků. Nabídka je určena nejen pro nové zákazníky, ale i pro stávající, kteří se rozhodnou prodloužit svoji smlouvu. Vánoční akci je možné využít až do konce letošního roku nebo do okamžiku, ve kterém budou zásoby dárků zcela vyčerpány.

Digitální fotorámeček

Originální fotorámeček s USB rozhraním, čtečkou paměťových karet a dálkovým ovládáním dostanou všichni ti, kteří si pořídí některý z hlasových tarifů, ADSL internet, Internet na cesty nebo T-Mobile Televizi na dobu určitou (24/36 měsíců). Nabídku zařízení pro prohlížení snímků blízkých, panoramat z dovolené nebo povedených momentek lze využít rovněž i v případě přechodu z Twistu na paušál. Fotorámeček bude uživateli po úspěšné aktivaci doručen zdarma poštou.

Netbook Acer Aspire One D255

Acer Aspire One bude rozdávat T-Mobile k objednávce dvou služeb. Stávající zákazníci mají výhodu, neboť jim stačí prodloužit účastnickou smlouvu k hlasovému tarifu na dobu určitou a k tomu si zvolit jednu z těchto nabídek: Internet na cesty, ADSL internet, T-Mobile Televize s tarifem Standard.

Malý netbook získají rovněž noví klienti. Stačí si aktivovat jakýkoliv z hlasových tarifů + jednu z výše uvedených služeb, a to vždy na dobu určitou (24/36 měsíců). Balíček s netbookem bude po spuštění obou vybraných služeb doručen kurýrem až do domu. V případě nové nebo prodloužení stávající smlouvy k hlasovému tarifu nahrazuje počítač telefon za dotovanou cenu, a proto není možné využít zvýhodnění HIT. U ostatních služeb lze získat koncová zařízení za zvýhodněnou cenu, např. modem či satelitní přijímač za 1 Kč.

LCD HD televizor

Televizi má většina českých domácností, ale jen třetina z nich se dívá na LCD obrazovku. O letošních Vánocích se jejich počet určitě zvýší, protože se k nim přidají zákazníci T-Mobile, kteří zvolí kombinaci tří služeb. Stávajícím klientům stačí prodloužit smlouvu na hlasový tarif a přidat dvě služby z kombinací popsaných níže. LCD HD televizor LG 32LD350 pak bude dovezen zdarma kurýrem po zprovoznění všech služeb. Noví zákazníci také nepřijdou zkrátka. Stačí, když si zvolí některou z uvedených kombinací:

Mobilní hlas + Internet na cesty + ADSL internet  
Mobilní hlas + ADSL internet  + T-Mobile Televize s tarifem Standard
Mobilní hlas + Internet na cesty + T-Mobile Televize s tarifem Standard

U aktivace či prodloužení mobilního hlasového tarifu nahrazuje televizor telefon za zvýhodněnou cenu, a proto nelze využít zvýhodnění HIT. U ostatních služeb lze například modem či satelitní přijímač pořídit za dotovanou cenu od 1 Kč.

Uvedené služby lze využít v kombinaci s balíčky 2v1 a 3v1. Pevný ADSL internet na doma lze tak koupit již od 399 Kč, Internet na cesty za 249 Kč a satelitní T-Mobile Televizi za 449 Kč měsíčně. Například netbook Acer tak může stávající zákazník pořídit za 249 korun s DPH měsíčně. Stačí prodloužit smlouvu k hlasovému tarifu a v rámci balíčku 2v1 si k němu vzít Internet na cesty. Pokud přihodí ještě ADSL internet na doma za 399 korun s DPH, dostane od T-Mobile LCD HD televizor.

Základní technické parametry dárků:

Fotorámeček – úhlopříčka 17,5 cm, rozhraní USB 2.0 pro připojení USB Flash disku, integrovaná čtečka paměťových karet SD/MMC/SDHC, dálkové ovládání

Netbook Acer Aspire One D255 – 10,1“ LED LCD displej (1024x600), CPU Intel Atom N450, paměť RAM 1 GB, pevný disk 160 GB, WLAN 802.11 b/g/n, OS Windows XP Home

Televizor LG 32LD350 – úhlopříčka 32“ (80cm), rozlišení FULL HD 1920 x 1080, dynamický kontrast 50 000 : 1, integrovaný digitální turner DVB-T (MPEG2/MPEG4, HD), prostorový zvuk se systémem Infinite Sound laděný mistrem zvuku Markem Levinsonem, vstupy: 2x HDMI, 1x VGA (D-SUB), 1x komponentní, 1x SCART

Našli jste v článku chybu?