Hlavní navigace

Válka neomezených tarifů nekončí, do vedení se dostává Vodafone s novými tarify Red

23. 5. 2013

Sdílet

Společnost Vodafone na dnešní tiskové konferenci uvedla pětici nových tarifů, jež navazují na současné zápolení všech tří předních českých operátorů o nejvýhodnější takříkajíc neomezený tarif. Jak uvádí sám Vodafone, nové tarify se netýkají pouze České republiky, nýbrž se jedná o celosvětovou strategii, již společnost postupně zavádí ve většině svých poboček. Co víc, u dvou nejvyšších tarifů se nejedná pouze o neomezené volání a textování na území ČR a na česká čísla, nýbrž jsou nabízeny volné minuty pro mezinárodní hovory nebo roaming.

Přehled tarifů si můžete prohlédnout na oficiální stránce operátora, vypíchněme však to nejdůležitější. Prostřední tarif jednoduše pojmenovaný jako Red nabízí neomezené volání a SMS do všech sítí a 1,5GB datový FUP limit za cenu 699 Kč při uzavření smlouvy na 24 měsíců. V porovnání s konkurencí se aktuálně jedná o nejatraktivnější nabídku, neboť v těch samých parametrech nabízí T-Mobile svůj tarif S námi Síť nesíť za 749 Kč měsíčně a v nabídce Telefónicy pak rovněž za cenu 749 Kč měsíčně nalezneme tarif FREE CZ, který navíc disponuje pouze 1GB FUP limitem.

Dva nejvyšší z nových tarifů Vodafonu pak nadchnou ty uživatele, již často cestují do zahraničí nebo vyřizují mezinárodní hovory. Tarif Red se vším všudy za měsíční paušální poplatek 999 Kč přidává k neomezenému volání a SMS a 4GB FUP limitu pro české území a česká telefonní čísla také 1000 volných minut na zahraniční telefonní čísla, nejvyšší z tarifů Red Premium pak za cenu 1499 Kč měsíčně přihazuje 300 MB dat pro zahraničí a 600 volných minut v roamingu (na českém území budou uživatelé disponovat dokonce 10GB FUP).

Pro firemní zákazníky je pětice tarifů dále doplněná o neomezené volání v rámci firmy a ke dvěma nejvyšším tarifům získají zdarma službu Mobilní zabezpečení, jež umožňuje zařízení lokalizovat, na dálku zamknout či smazat všechna data v případě ztráty či odcizení. Pro ostatní zákazníky je tato služba dostupná za 49 Kč měsíčně.

Nové tarify budou v nabídce od pondělí 27.5. Stávající zákazníci budou moci na nové tarify přejít skrze Internetovou samoobsluhu. Dostupné budou také bez smlouvy, avšak za vyšší ceny (viz oficiální nabídka).

 

Zdroj: Vodafone

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).