Hlavní navigace

UPS Eaton 3S - ochrana domácnosti i malé kanceláře před výpadky proudu

Sdílet

Čestmír Žák 25. 2. 2011

Nový záložní zdroj Eaton 3S nabízí ochranu domácích a kancelářských počítačů i periférií proti nejčastějším problémům s kvalitou napájení. Výkonový rozsah UPS Eaton 3S je proti Eaton 3105 navýšen na 550 až 700 VA, aby splňovala současné požadavky trhu. Eaton 3S je rovněž vybavena funkcí ochrany datového připojení a komunikací přes USB port. Je možné připojit až 8 počítačů nebo periferií.

UPS Eaton 3S chrání výpočetní techniku před nejkritičtějšími problémy s elektrickým napájením včetně výpadků, krátkodobých poklesů a napěťových špiček. Ochrana se týká i periferií, jako jsou například tiskárny. Nová kompaktní UPS pracující v pohotovostním off-line režimu je k dispozici v provedení se šesti zásuvkami podle francouzských norem, v provedení Schuko, či s osmi zásuvkami typu IEC.

Implementaci a instalaci Eaton 3S zajišťuje automatická integrace do prostředí Windows, Mac i Linux bez nutnosti použití ovladače. Ta zaručuje i komunikaci se správou napájení těchto hlavních operačních systémů. Pokročilejší uživatelé ocení možnost monitorování činnosti UPS 3S pomocí Eaton softwaru pro správu napájení. Díky vyměnitelné baterii disponuje UPS prodlouženou provozní činností.

Eaton uvede UPS 3S na český trh v druhé polovině března 2011. Další informace o UPS Eaton 3S a o kompletní řadě Eaton produktů a portfoliu servisních služeb naleznete na http://www.eaton.cz.

Foto: Fotolia, Ayvengo

Našli jste v článku chybu?