Hlavní navigace

Unikly údajné specifikace Samsungu Galaxy Note 4

8. 4. 2014

Sdílet

Podle webu CNMO by Galaxy Note 4 mohl mít „2K“ displej s rozlišením 2 560 × 1 440 pixelů (zatímco S5 má rozlišení „jen“ 1 920 × 1 080 pixelů). Přestože tento blog také tvrdí, že by zařízení případně mohlo zahrnovat i UHD 4K displej, nezdá se to moc pravděpodobné. K již pravděpodobnějším vlastnostem by mohl patřit udávaný 20,7megapixelový zadní fotoaparát se schopností nahrávat 4K video.

Galaxy Note 4 by mohl být stejně jako Galaxy S5 vodě- a prachuodolný. Mohl by také mít 64bitový procesor. V současné době je jediným telefonem se 64bitovým procesorem na trhu Apple iPhone 5S. Pokud jde o operační systém, mohlo by zařízení běžet na Androidu 4.5.

K dalším uniklým funkcím patří podpora 4G sítě, dvoupásmové Wi-Fi či technologie rozpoznání rukopisu pro odemknutí zařízení. Specifikace by mohly zahrnovat i 4 GB RAM, 128 GB interní paměti, optickou stabilizaci obrazu a vylepšenou kapacitu baterie. Podle citované zprávy by cena zařízení neměla přesáhnout 800 dolarů (asi 16 tisíc korun).

Datum vydání zařízení je v této chvíli nejasné, a to kvůli poměrně brzkému představení modelu Galaxy S5. Přestože se očekává, že Galaxy Note 4 bude odhalen na zářijovém veletrhu IFA v Berlíně, mohl by Samsung ještě předtím zorganizovat vlastní tiskovou konferenci.

Zdroj: IDG News Service

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).