Hlavní navigace

Unikly první snímky funkčního Samsungu Galaxy Note 8

8. 8. 2017

Sdílet

Blass (@evleaks) je dobře známý tím, že pokud jde o spekulace týkající se mobilních telefonů, velice často se trefí. Nejinak tomu je i v tomto případě, neboť na web teď unikly první fotografie funkčních kousků phabletu, které se Blassovým návrhům v CADu nápadně podobají. Fotografie se objevily na technologickém blogu nazvaném My Everyday Tech, nicméně krátce po svém publikování byly staženy. To už ale začaly žít na internetu vlastním životem.

Snímky (nahoře) zobrazují Galaxy Note 8 zepředu, zezadu a z jedné strany. Čtvrtý obrázek (dole) zobrazuje stylus. Snímky dokonale odpovídají těm Blassovým, konkrétně verzi „Midnight Black“, včetně čtečky otisků prstů hned vedle zadního fotoaparátu, což dále potvrzuje spekulace, že Samsung musí na verzi bezpečnostního prvku umístěného přímo pod displejem ještě zapracovat.

Portálu BGR hned několik důvěryhodných zdrojů potvrdilo věrohodnost těchto fotografií. Fakt, že snímky z původního zdroje zmizely tak rychle, naznačuje, že se jejich publikace někomu nelíbila. Konečného důkazu, zda jde či nejde o autentické fotografie, se dočkáme už brzy. Konkrétně 23. srpna, kdy Samsung plánuje Galaxy Note 8 oficiálně odhalit.

Zdroj: Techspot.com

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).