Hlavní navigace

Uniklá fotografie údajně vyobrazuje Samsung Galaxy S 3

Sdílet

Jan Bednařík 19. 3. 2012

Na internetu se v posledních několika dnech objevily dvě nové fotografie, jež mají údajně znázorňovat smartphone Samsung Galaxy S III, následovníka dvojice velmi populárních zařízení řady Galaxy S z produkce jihokorejského výrobce Samsung. Obě zmíněné fotografie se objevily na sociální síti Reddit a pochopitelně nelze zaručit, že se nejedná o podvrh. První fotografie (viz níže) však dle serveru AndroidAuthority působí poměrně věrohodně a pokud by byla vytvořena ve Photoshopu, musel by si dát autor pořádnou práci.

Fotografie vyobrazuje bílý smartphone s jediným hardwarovým domovským tlačítkem, zřejmě dvojicí reproduktorů na spodní a horní straně zařízení a dedikované tlačítko pro pořizování fotografií, po němž uživatelé volali. Za povšimnutí stojí rovněž velmi tenký rámeček zajišťující únosnou kompaktnost zařízení, jež má údajně disponovat displejem o úhlopříčce 4,8 palce.

galaxy s 3

Společnost Samsung se rozhodla, že smartphone nepředstaví na letošním ročníku veletrhu mobilních zařízení MWC v Barceloně (který se konal na konci února), nýbrž uvedení telefonu věnuje vlastní akci. Server AndroidAuthority odhaduje, že by k představení smartphonu mohlo dojít 22. května.

Druhá již méně věrohodná fotografie byla na sociální síti Reddit zveřejněna s titulkem „Můj kamarád pracuje v Samsungu na vysoké pozici a právě mi poslal fotografii nového Samsung Galaxy S III.“ Věrohodnost posuďte sami.

galaxy s 3 leak

 

A když už jsme u těch bulvárních zpráv, uveďme závěrem ještě očekávané specifikace:

Procesor: dvě nebo čtyři jádra, 1,8 GHz (Exynos 4212 nebo 4412)
Displej: 4,8“, Super AMOLED, 720 x 1280 px
RAM: 2 GB
Paměť: vnitřní, 16 GB
Fotoaparát: zadní 12 MPpx nebo 8 Mpx, přední 2 Mpx
Sítě: quad-band, 3G, LTE

 

Zdroj: Androidauthority.com, Reddit.com, PCAdvisor.co.uk

Našli jste v článku chybu?