Hlavní navigace

TrustPort uvádí nové verze svých bezpečnostních produktů

20. 1. 2015

Sdílet

Součástí produktové řady jsou klasické funkce typu antivirové ochrany, firewallu, spamového filtru, rodičovského zámku a dalších, a dále také novinky typu nástroje Optima, který dovede optimalizovat počítač uživatelů. Nástroj zvládá například čištění dočasných adresářů a registrů či přizpůsobuje přístupy ke složkám.

Vylepšení se dočkalo jádro bezpečnostního softwaru, novinkou je také pokročilejší verze jednoho skenovacího motoru. Na první pohled si pak tradiční uživatelé bezpečnostních produktů od TrustPortu všimnou inovovaného grafického rozhraní, které je podle výrobce koncipováno tak, aby bylo přehlednější než dosud.

Produktové řady zůstávají stejné jako doposud, to znamená, že k dispozici je jak základní ochrana formou produktu TrustPort Antivirus, tak pokročilejší úroveň zabezpečení s využitím verze TrustPort Internet Security. Komplexní ochranu PC i mobilních zařízení pak zajišťuje software s názvem TrustPort Total Protection.

Pro uživatele mobilních zařízení je k dispozici samostatná aplikace TrustPort Mobile Security, která staví na skenovacím motoru vyvinutém společností TrustPort. U té je k dispozici jak rezidentní ochrana před malwarem, tak funkce skenování telefonu na vyžádání. Mobilní aplikace pro operační systémy Android a iOS nabízí TrustPort zdarma.

Zdroj: TZ TrustPort

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).