Hlavní navigace

Transcend představuje externí bezdrátový SSD disk StoreJet Cloud

18. 12. 2011

Sdílet

Bezdrátový SSD disk, který je nabízen s kapacitou 32 nebo 64 GB, kromě jednoduchého připojení umožňuje sdílení dat až mezi pěti různými počítači či mobilními zařízeními podporujícími připojení pomocí W-Fi.

Disk navíc můžete použít prakticky s každým PC, notebookem, smartphonem nebo tabletem, a to díky kompatibilitě s operačními systémy iOS, Android, Windows i Mac OS. Díky SSD disku tak získáte rychlý přístup k datům, jako jsou fotografie, filmy nebo hudba, a možnost tato data spouštět současně na několika zařízeních. Komunikace počítače či jiného přístroje s diskem navíc neruší externí Wi-Fi sítě, a proto lze zároveň manipulovat s diskem a disponovat bezdrátovým připojením k internetu.

Šifrovaný přístup umožňuje prohlížet a získávat data z disku pouze oprávněným uživatelům. Kromě Wi-Fi připojení ale můžete použít i USB kabel, v tom případě StoreJet Cloud slouží jako klasický externí disk.

K disku dostanete i speciální software pro přehrávání multimediálních souborů kompatibilních se zařízeními Apple – iPadem, iPhonem a iPodem. Díky tomuto softwaru můžete navíc spravovat knihovny příslušných souborů a jednoduše k nim přistupovat.

Doporučená malobchodní cena disku je ve verzi s 32 GB místa 3 199,- Kč včetně DPH, 64GB verze potom stojí 5 680,- Kč včetně DPH.

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).