Hlavní navigace

TP-Link uvedl přístupový bod pro průmyslové využití

29. 7. 2016

Sdílet

Tento přístupový bod (AP) je určen především pro průmyslové využití v místech, kde je potřeba připojit větší množství uživatelů. Namátkou může jít třeba o ubytovací a pohostinská zařízení, školy či prostory obchodů. Jednou z největších výhod je integrované napájení ve standardu PoE (Power over Ethernet) 802.3af, tedy pomocí ethernetového kabelu.

Součástí „balení“ je software pro centrální správu a nastavení přístupových bodů s názvem Auranet Controller. U modelu EAP115 je možné jeho prostřednictvím konfigurovat tzv. kaptivní portál, který řeší přihlašování uživatelů, nebo získat přehled o využití sítě díky podrobným statistikám.

Model v přímočarém designu nástropního svítidla drží prakticky na jakémkoliv povrchu z materiálů běžně používaných pro stavby stěn či stropů. Po jeho instalaci a zapojení ethernetového kabelu již není třeba se prakticky o nic dalšího starat.

Podle výrobce je u modelu Auranet EAP115 použito více prvků zabezpečení, ať už jde o dnes již standardní šifrování typu WPA/WPA2, protokolu 802.1X, možnost tvorby až 8 souběžně fungujících sítí pro různé uživatele (Multi-SSID) či filtrování dle MAC adresy.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).