Hlavní navigace

TP-Link uvedl powerbanku do kapsy

19. 1. 2016

Sdílet

Od designového miniaturního zařízení, jež podle výrobce nese „tvar rtěnky“ (případně prostě tyčinky nebo klasického válce), nemůžeme kvůli jeho velikosti čekat zázraky. I přesto nabízí, co slibuje už jeho název, tedy 2 600 mAh kapacity pro celkové dobití většiny mobilních telefonů, MP3 přehrávačů nebo fotoaparátů, případně nouzové dobití tabletů, které zpravidla mívají kapacitu vyšší. Přístroj vážící pouhých 68 gramů disponuje jedním výstupem USB a jedním micro USB.

TP-Link TL-PB2600

Díky použití kvalitních obvodů v konstrukci powerbanky jsou podle výrobce významným způsobem sníženy ztráty při nabíjení, čímž je umožněna až devadesátiprocentní účinnost a redukce tepelného zatížení. Akumulátor i připojené zařízení jsou pak chráněny vícenásobnou fyzickou ochrannou proti zkratu, přepětí či přehrátí. Stav baterie i průběh nabití si uživatelé mohou zkontrolovat pomocí světelných indikátorů. Výstupní proud kapesního akumulátoru má hodnotu 1 A.

Powerbanku TP-Link TL-PB2600 lze na českém trhu zakoupit již nyní, a to za doporučenou maloobchodní cenu 359 korun včetně DPH.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).