Hlavní navigace

TP-Link nabízí high-endový extrémně rychlý router

30. 10. 2015

Sdílet

Zařízení se vyznačuje kompatibilitou s Wi-Fi standardem 802.11ac. Kromě toho podporuje také technologii zvanou Multi-User MIMO, která zvládne připojení i několika mobilních zařízení k Wi-Fi plnou rychlostí. Celkově nabízejí parametry Archeru C2600 schopnost multitaskingu a nepřerušovaného připojení při streamování videa ve vysokém rozlišení, on-line hraní či uploadu většího objemu souborů.

TP-Link Archer C2600

Další využitou technologií je tzv. 4-Stream, jejímž účelem je plnohodnotné využití standardu 802.11ac. I díky tomu dosahuje maximální rychlost zařízení v pásmu 2,4 GHz hodnoty 800 Mbit/s, v pásmu 5 GHz pak dokonce až 1 733 Mbit/s. O stabilitu připojení se stará také čtveřice externích antén s podporou beamformingu - tvarování signálu. Celé to pohání dvoujádrový procesor na frekvenci 1,4 GHz.

Po technické stránce se uživatelé dále dočkají gigabitového portu WAN a LAN či dvojice portů USB 3.0, jež přináší možnost sdílení síťového disku nebo tiskárny. V případě disku lze nakonfigurovat také integrovaný FTP server pro sdílení dat i mimo domácí síť. TP-Link Archer C2600 je na českém trhu k dispozici za doporučenou koncovou cenu 6 599 Kč včetně daně.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).