Hlavní navigace

TP-Link nabídne nový bezdrátový adaptér pro zařízení bez Wi-Fi

Sdílet

Pavel Kreuziger 25. 11. 2013

TP-Link TL-WA890EAAdaptér je vybaven čtyřmi ethernetovými porty a podporuje frekvenční pásma 2,4 i 5 GHz. Můžete do něj připojit jakékoliv zařízení, které nativně nepodporuje technologii Wi-Fi, ale má zdířku pro ethernet. Hlavní výhoda je ve zbavení se zbytečných kabelů, které byste jinak museli tahat třeba celou domácností.

Zařízení lze využít pro připojení například chytrých televizí, herních konzolí či síťového přehrávače. Model TL-WA890EA podporuje Wi-Fi standard 802.11n, a tak dokáže v každém z podporovaných pásem zvládnout rychlost až 300 Mbit/s. Celková propustnost tak dosahuje 600 Mbit/s, což už je více než dostatečné i pro náročnější aplikace, jako je online přehrávání HD videa či hraní her přes internet.

Adaptér k domácí síti připojíte jednoduše pomocí tlačítka WPS. Zařízení po stisknutí tohoto tlačítka získá automatické připojení zabezpečené pomocí WPA-PSK nebo WPA2-PSK.

Bezdrátový adaptér TP-Link TL-WA890EA brzy zakoupíte na českém trhu za doporučenou maloobchodní cenu 1 125,- Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?