Hlavní navigace

TP-Link na MWC představil smartphony Neffos

28. 2. 2017

Sdílet

Konkrétně zde světlo světa spatřily dva již dříve uvedené modely – pětipalcový Neffos X1 a 5,5palcový Neffos X1 Max. Zatímco první ze zařízení se na evropských trzích již prodává, a to v šedém (Cloudy Grey) a zlatém (Sunrise Gold) provedení, větší varianta se v prodeji objeví někdy v průběhu druhého kvartálu 2017.

Výrobce se v tomto segmentu zaměřuje hlavně na design, neboť po technické stránce „tu už vše bylo.“ Zařízení mají tloušťku 7,85 mm (X1 Max) respektive 7,95 mm (X1) v nejsilnějším místě, tloušťka okrajů okolo displeje pak u X1 dosahuje 2,95 mm a u X1 Max 2,75 mm.

Modely jsou vybaveny operačním systémem Android 6.0 Marshmallow, osmijádrovým procesorem MediaTek, až 4 GB RAM a 64 GB prostoru na úložišti. K dispozici je taktéž podpora dvoupásmového Wi-Fi a několika frekvenčních pásem rychlého mobilního připojení LTE včetně technologie VoLTE (Voice-over-LTE) pro rychlé hlasové přenosy.

Z další výbavy je třeba zmínit čtečku otisků prstů, zadní fotoaparát s 13MP senzorem s osvětlením, pětielementovým objektivem a duálním bleskem, který podporuje prediktivní autofokus (PDAF), přední fotoaparát s 5MP snímačem a baterii s kapacitou 3 000 mAh.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).