Hlavní navigace

TP-Link má v nabídce směrovač vybavený dotykovým displejem

Sdílet

Pavel Kreuziger 8. 12. 2015

Novinka je jako již standardně kompatibilní se dvěma pásmy i se standardem 802.11ac. Díky tomu může maximální kombinovaná rychlost datového přenosu dosahovat rychlosti do 1,9 Gbit/s. To je dostatečné pro multitasking, ale i náročnější operace typu hraní on-line her nebo přehrávání videa ve vysokém rozlišení. Ty jsou samozřejmě k dispozici s využitím pásma 5 GHz, ve frekvenčním pásmu 2,4 GHz pak můžete vykonávat jednodušší operace typu procházení webu či e-mailů.

TP-Link Touch P5

Největší zajímavostí, která model odlišuje od konkurence, je ovšem zmíněný dotykový displej, který umožňuje správu a nastavení zařízení pomocí speciálního rozhraní. A v případě nečinnosti zobrazuje displej digitální nebo ciferníkové hodiny dle vlastního výběru. Ty lze (společně s celým routerem) mimo jiné i přimontovat na stěnu.

Signál kromě jiného vylepšují také tři externí antény routeru i podpora technologie zvané beamforming, tedy formování paprsku a jeho nasměrování k danému koncovému zařízení.

Směrovač s dotykovým displejem TP-Link Touch P5 je na našem trhu k dispozici již nyní, pčičemž jeho doporučená cena pro koncové zákazníky činí 5 599 korun včetně daně.

Zdroj: TZ TP-Link

Našli jste v článku chybu?